Září 2016

Astrolog Antonín Baudyš: „Jsme v tiché válce, připravené elitami a USA. Někdo se nás jako civilizaci rozhodl ukončit a vypnout.“

30. září 2016 v 8:06 | pihovatá vopice |  ZAMYŠLENÍ
Dneska bych chtěla využít poprvé téma týdne a vložit malý úryvek rozhovoru s astrologem Antonínem Baudyšem na téma, které mi opravdu nahání strach. Dělám to proto, aby se tyhle poznatky dozvědělo co nejvíc lidí.
Pořád si někteří klademe otázku co se to v poslední době děje a proč se tak děje a tady je možná částečná odpověď.

Na úvod musím napsat, že astrologům zase tak moc nevěřím, ale Baudyš řekl, že zrovna v těchto posledních odstavcích z astrologie nečerpá, žije ve Švýcarsku a tak ví víc, než se dostane k nám.

Mluvil jsi o Spojených státech. Jakou roli podle tebe v celém procesu hrají?

"Bylo prokázáno, že pozvánky "pojďte k nám do Německa" chodily do Afriky z twitterových účtů z USA, Velké Británie a Austrálie. USA nejsou tím, čím se zdají být. Prezident Obama je pouze mluvčí určitých kruhů. Není to člověk, který by něco dělal nebo něco rozhodoval. I politologové upozorňují, že jediný skutečný výsledek jeho druhého prezidentského období bylo, že ovládání bezpilotních letadel převedl z pravomoci Pentagonu pod pravomoc CIA. My nevíme, kdo řídí Spojené státy, ale to, co nyní probíhá, pomáhá Spojeným státům oslabit konkurenci. Evropská unie je pro USA největší konkurence. Je nás více, jsme vzdělanější a pro zbytek světa přitažlivější."

A jak vlastně vidíš Rusko?

"Domnívám se, že Rusku patří budoucnost. Řekl to letos v červnu překvapivě George Soros. Jakkoliv to může nyní znít absurdně a tendenčně, tak Rusko je budoucí vítěz a obnovitel konstruktivní civilizace. Napsal to před 26 lety pan Miroslav Dolejší ve své jasnozřivé zprávě o 17. listopadu 1989. Ve které předpověděl i rozpadl Československa, válku v Libyi a Sýrii. Zatím na jeho slova vždy došlo."

A ještě do třetice: Tvůj postoj k Evropské unii.

"Stejně jako vlády se tváří, že něco řídí, tak i EU se tváří, že něco řídí. Ale my nevíme, kdo řídí vlády a kdo řídí EU. Někdo se rozhodl nás vypnout a ukončit jako civilizaci, ukončit éru jednotlivých kultur a národů. Právo šaría je Západem akceptováno, muslimové získávají radnice i předsednictví tradičních stran. Očividně dochází k uskutečnění modelu One State, který koncem 90. let rozpracoval Rumsfeldův poradce Thomas Barnett. Ale to je něco, k čemu jsme jako obyvatelé nedali nikomu mandát nebo svolení. Zvykli jsme si na to, že konzumujeme, kýveme hlavami a nepřemýšlíme. Došli jsme ale do bodu, kdy nás konzumování, kývání hlavami a nepřemýšlení dovedlo až na kraj propasti."

To zní děsivě, že se nás někdo rozhodl vypnout a ukončit, můžeš čtenářům více objasnit ten model One State?

"Za prvé, globální hegemon nemůže být globálním hegemonem, pokud nemá nepřítele. Proto byl za nepřítele vybrán radikální islám, ještě dříve, než se nepřítelem stal. Za druhé, model One State předpokládá neomezený proud imigrantů, kteří zruší celou dosavadní strukturu národů, kultur, státních hranic a národních vlád. Zatímco pět metrů vysoký plot na hranici s Mexikem je v pořádku. Za třetí, mají být veškeré nerostné zdroje na planetě odňaty vládám a národům a mají být plně privatizovány do soukromých rukou. Za čtvrté, veškeré zisky ze surovin a obchodu mají mít volný pohyb v jejich toku do Spojených států. Spojené státy budou tisknout měnu a plnit jí centrální banky. Za páté, žádný stát nesmí být ve stavu, aby se postavil mírové armádě Spojených států. Proto byly armády redukovány v Evropě, rozpuštěny v Iráku a nejnověji na Ukrajině. Armády mají být nahrazeny privátními organizacemi. Obyvatelstvu má být vnucena permanentní válka proti terorismu, strach, poslušnost a bezpráví. To je to, čemu čelíme. Ale protože jsme o několik kroků pozadu, stále nám to nedochází."

Více informací zde

Podzimní astry a břečťan

28. září 2016 v 11:16 | pihovatá vopice |  FOTOALBUM
Ne, nezačal mi fungovat foťák, ale protože právě kvete břečťan a kvetou i podzimní astřičky a je na nich spousta včel, našla jsem si starší fotky v mém archivu.Přeju krásné podzimní dny....

Když zlobí foťák :o(

26. září 2016 v 13:16 | pihovatá vopice |  FOTOALBUM
A oprava se prý už nevyplatí. Servis u nás není, navíc prý tak staré foťáky do opravy neberou a platit ještě poštovné..., řekl mi manžel a zaťukal si na čelo. Já tuším, že má pravdu.


Byly jsme spolu já a foťáček krásných 10 let a teď asi nastal čas se rozloučit.

První podzimní

23. září 2016 v 9:35 | pihovatá vopice |  FOTOALBUM
První podzimní snímky.


Stále mi na zahrádce krásně kvetou hledíky.


Z procházky jsem si přinesla snímek jablíček, ještě si musíme na tu správnou chuť počkat. Přeji všem návštěvníkům krásný, teplý a vlídný víkend.

Nejsme spolková země Německa, pane premiére!

23. září 2016 v 7:06 | pihovatá vopice |  ZAMYŠLENÍ
Ráno jsem našla v e-mailu odkaz na vystoupení JUDr. Vojtěcha Filipa, předsedy KSČM a rozhodně to stojí za pár minut pozornosti. Opět se ukázalo, že náš pan premiér stojí s odpuštěním za hovno, promiňte mi to sprosté slovo, ale já jsem momentálně díky tomu co se u nás děje tak nas.., naštvaná. Některé zásadní věci, které se nás jako občanů České republiky týkají se totiž vůbec nedozvíme, podle mne je to se zamlčováním pravdy ještě horší, než za minulého režimu.

Nejsme spolková země Německa, pane premiére!

Vojtěch Filip to našemu ustrašenému a věčně ušlápnutému vlezdoprdelkovi nandal a i to je důvod, proč my u nás budeme volit KSČM. Nebudu truchlit, a věčně omílat, jak komunisté znárodňovali, a co všechno sebrali děděčkovi a rodičům, protože to, co se teď děje a kam jsme se po revoluci dostali je mnohem horší. Tehdy se o lidi aspoň postarali, potraviny byly kvalitní a manželské bezúročné půčky pomáhaly mladým lidem, aby se nemuseli hned zadlužovat. Z platu zbylo i na kulturní vyžití, dokonce i na pěknou dovolenou.
Dnes se pan premiér místo o české občany stará hlavně o uprchlíky a cpe jim peníze, které patří nám!! To, co komunisté vybudovali, stačily polistopadové vlády rozkrást, rozprodat a vytunelovat!!

Není to jistě náhoda, že Česká republika je na prvním místě ve výskytu rakoviny střev!! Jakým svinstvem místo kvalitních potravin nás krmí je neuvěřitelné a to jsem ještě zaslechla, že by se mělo kontrolovat, jaké potraviny lidé jedí a podle toho by se platilo zdravotní pojištění. Co bych já asi tak za 5300,- které dostávám měla jíst jiného, než samé s odpuštěním sračky! Vždyť jen zelenina do polévky stojí majlant a ještě je za dva dny plesnivá.


To je fakt hnus, celý život člověk pracuje a na stará kolena, pár let před důchodem ho z práce vykopnou, to je nějaká spravedlnost? A když se konečně bude po dlouhé době zvyšovat důchod, tak zase průměrně, čili ti, co měli vysoké příjmy, tzv. honorace, dostanou víc a obyčejní lidé, jako např. dělníci, prodavačky, uklízečky dostanou padesát korun na přilepšenou? Za to si nekoupíme ani bochník chleba a litr mléka. U nás se totiž na dělnickou třídu a na staré lidi kašle a i to o něčem vypovídá. Jestlipak pan premiér ví, že staří lidé si navzájem radí, jak mají přežít z té almužny, kde nasbírat něco, co se dá zavařit, jaké kořínky se můžou jíst, jak se přešívají staré hadry?
Ví že pro spoustu starých lidí není samozřejmostí spláchnout po malé potřebě WC, protože voda je tak šíleně drahá a tak šetří vodu z praní a z koupání? Když Sobotka tancuje podle toho, jak Merkelová píská, měl by napřed zajistit, aby všichni naši občané měli právo na důstojné a klidné stáří, jako je tomu například právě v Německu.

Omlouvám se, že zavírám komentáře. Tohle je můj názor a nechci se tady s někým dohadovat a číst, jak to bylo za socializmu hrozné a že jsme neměli ani ty banány a na knihy se ve čtvrtek stála dlouhá fronta. Jak jsme měli zavřené hranice a neměli jsme svobodu slova. Dneska po pravdě na knihu nemám, nemáme ani na kadeřníka a tak si vyhovíme doma s manželem sami. Cestovat bych mohla leda tak prstem po mapě.

Opravdu úsměvné...

Teď máme svobodu slova jen když budeme kopat do prezidenta Zemana, to je dovoleno, ba přímo vítáno, ale jakmile se vyjádří záporný názor na pravicového politka, tak nás velice často zablokují.

Život nikdy nekončí

21. září 2016 v 12:21 | pihovatá vopice |  KNIHY - FILMY
Před nedávnem jsem shlédla tenhle film s velice smutným a vážným námětem.
Byla jsem jím tak zaujatá, že jsem si ani neuvědomila, že šlapu na rotopedu od začátku do konce, aniž bych vůbec vnímala nějakou námahu.
Je to zvláštní, u jiných filmů šlapu necelou hoďku a jsem často vyřízená.

Asi se najde dost lidí, kteří řeknou, že to byla ztráta času, že byl děj naprosto nereálný. S tím částečně souhlasím, i když bych tomu ráda věřila, a co my víme?
Najdou se přece vyjímky, které potvrzují pravidlo.

Jen ten konec byl možná tak trochu otevřený, aspoň já jsem to tak vnímala, ale vnímala jsem i to, jak byli spolu šťastni tak moc, že by možná krásné Muriel leckterá žena tu lásku mohla závidět. A naopak muži možná v duchu připustili, že by se o takovou invalidní partnerku taky dokázali postarat a nakonec se do ní i zamilovat.
Snímek jsem stáhla na čsfd

V pavučinách

20. září 2016 v 8:51 | pihovatá vopice |  FOTOALBUM
Z Konga jsme skočili rovnou do Dušiček, i co se teploty týče. Mlha, vlhko, chladno a pavučinky všude, kam se podívám. Připadám si tak nějak částečně tou prudkou změnou paralyzovaná, ale snad to brzy přejde.Tahle pavučina je hustá, a jemná, kvalitní výroba.


Ráda je fotím, ale nesnáším, když mám díky tomu pavučiny na obličeji, nebo ve vlasech.


Po dlouhé době první dešťové kapky

17. září 2016 v 9:20 | pihovatá vopice |  FOTOALBUM
Po dlouhé době první dešťové kapky se objevily včera odpoledne. Krátce zapršelo, zabouřilo, a pak se zase na nějakou dobu vyjasnilo.Ty první nesmělé kapky se tichounce po lístcích koulely
jako by věděly, že je třeba rychle dopadnout na vyprahlou zem.


Přišlo to tak náhle, že brutnák lékařský byl celý udivený,
myslím že déšť ještě nezažil.Večer se rozpršelo dost, a protože bylo stále teplo, dostavila se v noci menší bouřka a od té doby prší a prší. Však jsme na ten déšť dlouho čekali. Přeji příjemný víkend.

Dva kaktusové květy

14. září 2016 v 7:54 | pihovatá vopice |  FOTOALBUM
Ráno jsem ho našla rozkvetlý, to jsem měla plno práce a tak vzniklo nahonem jen pár snímků. Po obědě už se začaly květy zavírat a odpoledne byly květy zvadlé.

Echinopsis tubiflora


Bylo mi to líto, poupata byla na kaktusu téměř dva měsíce, tak dlouho se připravoval na svůj den. Našel se naštěstí čmelák, který oba květy potěšil.

Snad největší blbost, která kdy v e-mailech kolovala

13. září 2016 v 8:59 | pihovatá vopice |  ZAMYŠLENÍ
Včera jsem si ve schránce otevřela zprávu s názvem JAK VOLIT, KDYŽ NEVÍME KOHO !!!
Bohužel už jsem četla i některé souhlasné komenty, že tohle je konečně to správné řešení. Nikdo se ale nezamyslel nad tím, co by se stalo, kdybychom všichni vhodili do urny prázdnou obálku. To bychom asi koukali na změnu.


Už ty tři vykřičníky a s patřičnou mezerou jakoby na mne křičely, a podtrhl to i pracný rámeček, který má tomu blábolu dodat na důležitosti. Poslední věta psaná s pomocí tlačítka Caps Lock a opět s třemi vykřičníky to jistí.
Pisatel buď zaspal dobu a nebo je to úmyslné. Navádět lidi aby šli k volbám a do schránky hodili prázdnou obálku je nebetyčná blbost. Přece u nás nejsou volby povinné a pokud se nám nechce, tak volit nemusíme. Házet prázdnou obálku by mi přišlo vtipný za minulého režimu, protože tehdy po nás nevoličích šli jak slepice po flusu.
Když jsme s manželem poprvé ignorovali volby, zvonili nám s volební urnou před dveřmi a ptali se, jestli jsme na volby nezapomněli. Viděla to náhodou sousedka odnaproti, nebetyčná drbna a rázem se z nás staly černé ovce a pro jistotu s námi přestal mluvit celý panelák.
Tak v té době, o které píši by tato rada možná pro někoho smysl asi měla.

Teď si ale myslím něco jiného a dokonce kdybych měla tu moc, tak zařídím, aby byly volby povinné, protože se jedná o hodně a termín voleb je daný dopředu, tak by si každý mohl udělat na volby čas. Nemocní lidé mohou volit doma, nebo i v nemocnici.
Chápu ale, že nutit někoho do voleb asi nemá smysl, nechceš jít k volbám, tak nechoď, potom by si takový člověk však neměl stěžovat na současnou situaci.

Tipovala bych, že autorovi této přeposílačky jde spíš o to, aby k volbám šlo co nejmíň lidí, kteří nechtějí volit jejich, nebo jim spřízněnou stranu a odevzdali by svůj hlas konkurenci. Myslím, že víc než o zmařené peníze za hlasy jde o plná koryta a moc po hlasování.

Tím, že vhodíme prázdnou obálku do urny jen ukážeme, kolik lidí v České republice má IQ tykve. Vždycky si u voleb vzpomenu na pana Karla Schwarzenberga, který se chtěl stát prezidentem, ten opravdu neumí ani volit.